SPONSOR ZŁOTY

 

DELL TECHNOLOGIES

Na stanowisku DELL będzie można zobaczyć najnowsze rozwiązania Stacji Roboczych oraz komputerów wzmocnionych z serii Rugged. Będziemy pokazywać najnowszy model mobilnej stacji roboczej z serii 3000 w dwóch wersjach procesorowych. Poza tym pokażemy nasz nowy model tableta wzmocnionego w rozmiarze 12 cali. Będzie mozna obejrzec również cały ekosystem akcesoriów które są dedykowane do naszych biznesowych rozwiązań. Zapraszamy!

 
SPONSORZY SREBRNI

 

EPSON

Na stoisku firmy Epson zostaną zaprezentowane najnowsze drukarki dedykowane dla środowiska CAD w formacie A0 – SureColor SC-T5100 oraz SureColor SC-T5400. Obecni specjaliści chętnie pomogą w doborze właściwych rozwiązań wielkoformatowych niezbędnych przy wizualizacji projektów. Zachęcamy do przyniesienia własnych prac w celu sprawdzenia możliwości prezentowanych drukarek oraz zapoznania się z szeroką gamą podłoży do druku.


 

HTC

Odwieź nasze stoisko i poznaj ekosytem VIVE, który wprowadzi Twój biznes do przyszłości.  HTC VIVE to najbardziej zaawansowane i innowacyjne urządzenia, które pozwalają całkowicie zanurzyć się w wirtualnej rzeczywistości. Mamy również zaszczyt zaprezentować nasz najnowszy produkt HTC VIVE Cosmos, którego premiera właśnie się odbyła. Ekosystem VIVE opiera się na najlepszym sprzęcie VR na rynku, wspieranym przez VIVE X, 100-milionowy akcelerator VR i powiązane z nim start-upy, VIVEPort, globalnej platformie aplikacji i filmów VR z pierwszym na świecie modelem subskrypcji VR, która działa w ponad 60 krajach, a także VIVE Studios, które tworzy i publikuje treści VR. Serdecznie zapraszamy, zespół HTC.
 

TPI

TPI jako lider rozwiązań pomiarowych 3D BIM, zaprezentuje najnowocześniejsze rozwiązania skaningu mobilnego oraz stacjonarnego do zastosowania w tematyce BIM, w tym badania postępów oraz jakości prac budowlanych w czasie rzeczywistym.  Weryfikacja postępów prac montażowych, progres postępów w czasie, na podstawie danych z pomiaru 3D oraz projektów CAD.


PARTNERZY AUTODESK

 

AEC DESIGN

Zapraszamy na stoisko AEC Design, gdzie do Państwa dyspozycji będą Inżynierowie AEC Design ds. BIM, którzy na co dzień wdrażają technologię BIM w biurach projektowych, w firmach wykonawczych i u inwestorów. Bazując na doświadczeniu zdobytym w Polsce, jak i również zagranicą, podzielą się z Państwem swoją wiedzą i umiejętnościami. Opowiedzą o tym, jak pełnią rolę  BIM Koordynatora i doradcy inwestora u naszych klientów. Dowiedzą się Państwo, jak powinny wyglądać dokumenty EIR, BEP, indywidualny system klasyfikacji BIM oraz jakie zagadnienia możemy usprawnić dzięki Dynamo.

ARKANCE SYSTEMS POLAND

Arkance Continuum zawiera systemy dedykowane każdemu etapowi prac, zapewniając wymianę informacji w ramach scentralizowanego środowiska dystrybucji danych (CDE). W ten sposób każdy uczestnik procesu inwestycyjnego, otrzymuje zawsze aktualne informacje potrzebne do podjęcia działań - zarówno strategicznych, jak i operacyjnych. Na stoisku Arkance Systems Poland, zobaczysz jak systemy z Arkance Continuum usprawniają procesy realizacji inwestycji zgodne z metodyką BIM. Pokażemy jak ograniczyć błędy, skrócić czas dostępu do aktualnych danych, a w rezultacie obniżyć koszty przeprowadzenia inwestycji.

CADSOFT

Poznaj highlighty możliwości jakie dają sparametryzowane komponenty przy pomocy edytora Revit. Sprawdź przykłady elementów producenckich BIM jak i parametryczną koncepcję budynku. Odwiedź stoisko Cadsfot na #BIMDay2019!

 

GRAITEC

Wdrożenia BIM w Polsce powinny bazować na wieloletnich praktykach Europy Zachodniej. Odwiedź nasze stoisko, aby porozmawiać z naszymi Ekspertami - Praktykami, którzy zaprezentują specyfikę metodologii BIM w oparciu o doświadczenia na rynku brytyjskim. Porozmawiajmy o złożonym procesie tworzenia, zarządzania i weryfikacji dokumentacji w oparciu o produkty kolekcji Autodesk AEC (takie jak Revit, Navisworks, Infraworks czy FormIt) oraz integrujące całość procesu rozwiązania chmurowe BIM 360 (platforma CDE), stanowiące podstawę prawidłowej implementacji BIM.

MAN AND MACHINE

Zapraszamy na nasze stoisko, gdzie przekażemy informacje o rozwiązaniach Autodesk dla architektury i budownictwa -  Kolekcji z zakresu architektury, inżynierii i budownictwa, technologii przyszłości Autodesk Navisworks. Chętnie porozmawiamy o platformie chmurowej Autodesk BIM 360, która umożliwia efektywną komunikację pomiędzy różnymi podmiotami (architektami, inwestorami, wykonawcami), ułatwia dostęp do współdzielonych informacji, wspiera proces rozwiązywania kolizji w projektach i ułatwia zarządzanie budową.
Odwiedź nas na stoisku, odpowiedz poprawnie na pytanie na temat technologii Autodesk BIM 360 i wygraj prezent!

MAT

Zapraszamy na stoisko MAT Usługi Informatyczne, gdzie w miłej atmosferze nasi eksperci/praktycy przedstawią zagadnienia związane z rozwiązaniami Autodesk w kontekście technologii BIM w warunkach projektowych. Chętnie omówią wzorce wykorzystania BIM w praktyce oraz pracę z platformą BIM 360 Document Management do zarządzania projektem.
Jesteśmy w części wystawowej do Państwa dyspozycji cały dzień.

PROCAD

Praktyczne zastosowanie środowiska BIM 360 w codziennej pracy projektowej – komentarze, markupy, RFI. Optymalizacja procesu przepływu informacji wewnątrz organizacji poprzez innowacyjne wykorzystanie rozwiązań Autodesk w tej dziedzinie. Premierowe pokazy dedykowanych rozwiązań dla branży retail oraz deweloperów. Nasi specjaliści doradzą Ci, jak wdrożyć technologię BIM w każdych warunkach projektowych.

STREFA EDUKACJI BIM