PATRONI INSTYTUCJONALNI

PATRONI MEDIALNI


 
 
SPONSOR ZŁOTY

 

DELL TECHNOLOGIES

Dell Technologies to unikalna rodzina firm zapewniających kluczową infrastrukturę, pozwalającą organizacjom na dokonywanie cyfrowej transformacji, modernizację środowiska IT oraz skuteczną ochronę danych. W skład szerokiego portfolio firmy wchodzą: wielokrotnie nagrodzone komputery stacjonarne, rozwiązania 2w1, monitory, zaawansowane usługi bezpieczeństwa i stacje robocze, które zostały stworzone z myślą o najbardziej wymagających klientach. Rozwiązania dostarczane przez Dell Technologies umożliwiają modernizację, automatyzację i transformację centrów danych przy użyciu najlepszej infrastruktury konwergentnej, serwerów oraz technologii przechowywania i ochrony danych. Tym samym zapewniają solidną podstawę do transformacji infrastruktury IT poprzez wdrożenie chmury hybrydowej oraz do rozwoju biznesu przy użyciu aplikacji typu cloud-native i rozwiązań big data. Dell Technologies dostarcza swoje kompleksowe i innowacyjne rozwiązania odbiorcom ze 180 krajów – od 98% firm z listy Fortune 500 po klientów indywidualnych.

 
SPONSORZY SREBRNI

 

EPSON

Firma Epson to  globalny lider w dziedzinie zaawansowanej technologii. Jej produkty są wydajne, kompaktowe i precyzyjne. W szerokiej ofercie Epson znajdują się m.in. techniczne drukarki atramentowe LFP dla biur projektowych CAD/GIS, okulary rzeczywistości rozszerzonej, systemy czujników i roboty przemysłowe.

HTC

HTC jest globalnym liderem w dziedzinie inteligentnych urządzeń i technologii mobilnych. Od czasu założenia w 1997 roku HTC tworzy nagradzane produkty i pionierskie rozwiązania, w tym cenione linie smartfonów HTC U, najbardziej innowacyjne urządzenie w zakresie wirtualnej rzeczywistość, HTC VIVE oraz 5G, HTC 5G HUB. HTC VIVE.
HTC VIVE to najbardziej zaawansowane i innowacyjne urządzenie, które pozwala całkowicie zanurzyć się w wirtualnej rzeczywistości. Ekosystem VIVE opiera się na najlepszym sprzęcie VR na rynku, wspieranym przez VIVE X, 100-milionowy akcelerator VR i powiązane z nim start-upy, VIVEPort, globalnej platformie i sklepie z aplikacjami z pierwszym na świecie modelem subskrypcji VR, który działa w ponad 60 krajach, a także VIVE Studios - programem do opracowywania i publikowania treści VR.

TPI

Pozycja lidera nie bierze się z biernego trwania w miejscu, z braku rozwoju, inwestycji i wizji. Mając tego pełną świadomość, przez blisko 30 lat działalności, firma TPI wykorzystuje każdy dzień do wzbogacenia oferty, kształcenia i powiększania kadry, poszerzania obszaru działalności oraz budowania relacji biznesowych, dostarczając najnowocześniejsze technologie pomiarowe 3D. Jako wiodący dostawca rozwiązań pomiarowych 3D, stara się wyprzedzać trendy i wprowadzać je jako pierwsza na rynek.
 

DYSTRYBUTOR AUTODESK

 

TECH DATA

Tech Data łączy świat z potęgą technologii. Chcemy być ważnym ogniwem w technologicznym ekosystemie, dostosowując się do nieustannych zmian w światowym popycie na technologię. Nasi partnerzy gwarantują zasięg, wydajność i fachową wiedzę, a także wspieramy ich w dążeniu do spełniania zmiennych potrzeb rynku technologicznego, oferując doskonałą obsługę, wiedzę i światowej klasy realizacje. Nasze portfolio produktów end-to-end, usług i rozwiązań, wysoce specjalistycznych umiejętności i wiedzy w zakresie technologii następnej generacji umożliwia partnerom oferowanie na rynku produktów i rozwiązań, których świat potrzebuje, by się rozwijać, łączyć i posuwać do przodu.PARTNERZY AUTODESK

 

AEC DESIGN

AEC Design to lider wdrożeń BIM. Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu dostarcza najlepszej jakości cyfrowe rozwiązania dla branży architektonicznej, budowlanej i mechanicznej. Jego kompleksowe wdrożenia obejmują szereg stopniowych usprawnień w kierunku cyfryzacji oraz automatyzacji procesów projektowania i budowy. Klienci AEC Design zyskują przewagę konkurencyjną dzięki prowadzeniu budowy w chmurze, uproszczonym procesom biznesowym, lepszej komunikacji oraz współpracy nad coraz bardziej zaawansowanymi projektami.

ARKANCE SYSTEMS POLAND

Jako niezależna firma konsultingowa, Arkance Systems oferuje pełną gamę rozwiązań informatycznych i BIM dla branży budowalnej. Posiadając w ofercie szereg systemów od różnych dostawców, jako jedyni mają możliwość ich porównywania i odnoszenia do specyficznych potrzeb każdego Klienta. Dostarczają szereg sprawdzonych usług opartych na międzynarodowych doświadczeniach z krajów gdzie Arkance wdraża BIM już od lat.

CADSOFT

Firma CADSOFT została założona w 2000 r. przez grupę inżynierów, których połączyła pasja do systemów CAD/CAM i fascynacja nowoczesnymi technologiami komputerowymi. Obecnie firma jest jednym z największych autoryzowanych partnerów firmy Autodesk, dostawcą systemów wspomagających projektowanie oraz autoryzowanym centrum szkoleniowym i certyfikacyjnym (ATC i ACC).

 

GRAITEC

GRAITEC Sp. z o.o. (wcześniej Robobat) od 30 lat dostarcza kompleksowe rozwiązania (programy, szkolenia i wdrożenia) dla architektów, projektantów i inżynierów. Jako jeden z wiodących na świecie dostawców technologii BIM oferującego dostęp do ponad 200 specjalistów, w ramach naszej oferty BIMUp przeprowadzimy Cię przez proces przygotowań, tworzenia dokumentacji i realizacji projektu BIM w zakresie technologii, szkoleń, standardów, współpracy i dostarczania projektu BIM.

MAN AND MACHINE

Man and Machine Software Sp. z o.o. specjalizuje się w dostarczaniu rozwiązań informatycznych z dziedziny CAD dla producentów, projektantów, inżynierów i architektów oraz certyfikowanych szkoleń opartych na oprogramowaniu firmy Autodesk, światowego lidera na rynku oprogramowania wspomagającego prace inżynierskie.

MAT

Firma MAT od 25 lat zajmuje się kompleksową obsługą pracowni projektowych. Jest dostawcą specjalistycznego oprogramowania CAD, MES, CFD, stacji roboczych, peryferii, wysoko przepustowych sieci teleinformatycznych. Firma oferuje również systemy zarządzania: dokumentacją, PDM/PLM, PM, RCP. Posiada status: Autodesk Gold Partner, Autodesk Authorized Training Center, Autodesk Authorized Certification Center.

PROCAD

PROCAD SA oferuje kompletne rozwiązania, dostarcza sprzęt komputerowy i oprogramowanie specjalistyczne oraz zapewnia ich serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Prowadzi szkolenia w oparciu o własne centrum szkoleniowe o statusie Autodesk Authorized Training Center. Oferuje usługi wdrożeniowe oraz opiekę nad infrastrukturą IT.